Ceník

Bylinná masáž zad a ramenou / Herbal back and shoulder massage 

Tato tlaková masáž thajskými bylinami, zabalenými v bavlněném balíčku je zaměřena na unavené svaly a bolesti zad, ramen, hlavy a krku. Uvolněním ztuhlých svalů dosáhnete hluboké relaxace a odstraníte chronické svalové bolesti. 


60 minut...800,- KČ

90 minut...1100,- KČ


Thajská masáž / Thai massage

Tradiční thajská masáž je 2500 let stará léčebná metoda založená na koncepci a znalosti energetických drah v lidském těle nazvaných SEN, na kterých se nacházejí důležité akupresurní body. Profesionální terapeutky prohmatáním těchto bodů a vyvíjením potřebného tlaku na ně, zbaví vaše tělo pocitu únavy, odstraní svalové křeče a nervové napětí, stimulují krevní a lymfatický oběh a uvolní pohyblivost svalů, kloubů, a šlach.


                                                                         60 minut...800,- KČ                  

90 minut...1100,- KČ

120 minut...1300,- KČ

Olejová masáž / Aroma oil massage

Aromatická thajská olejová masáž, je relaxační harmonizující masáž celého těla. Při masáži se používají aromatické oleje, které vyživují, zvláčňují pokožku a celé tělo zahalí do voňavého oparu, který umocňuje pocit relaxace. Olejová masáž uklidňuje nervový systém, uvolňuje svalové napětí a stimuluje krevní oběh.


60 minut...900,- KČ

90 minut...1200,- KČ

120 minut...1400,- KČ


Horká bylinná masáž těla/ Hot herbal body massage

Horká bylinní masáž pravými thajskými bylinami, zabalenými v bavlněném balíčku. Přiložením horkého balíčku se otevřou póry v pokožce a byliny mohou zahájit jejich protizánětlivý, antibakteriální a antiseptický účinek do hloubky svalu. Směs tradičních thajských bylin má stimulační, relaxační a povzbudivý účinek na tělo i mysl.


60 minut...1000,- KČ

90 minut...1200,- KČ

120 minut...1400,- KČ

Královská masáž / Royal massage

Jedineční mix tří typů thajských masáží. Tradiční thajské, bylinní a olejové masáže. Účinky: Zvyšuje schopnost přijímání živin, uvolňuje energetické blokády, zvyšuje cirkulaci krve a lymfy, uvolňuje bolest svalů a kloubů, zlepšuje vylučování odpadů z těla, odstraňuje bolesti páteře a zvyšuje flexibilitu těla.


60 minut...1100,- KČ

90 minut...1300,- KČ

120 minut...1600,- KČ


Masáž chodidel / Foot massage

Akupresurní masáž, při které se stimulují reflexní body a víc jak sedm tisíc nervových zakončení na chodidlech. Masáž zlepšuje látkovou výměnu, překrvení stimulovaného organu, harmonizuje krevní oběh, zlepšuje tělesnou imunitu, má detoxikační a omlazující účinky.


30 minut...400,- KČ

60 minut...800,- KČ


Masáž pro těhotné ženy / Massage for pregnant

Tato masáž je určena pro těhotné ženy, které trpí bolestmi, ztuhlostí a pnutí celého těla v průběhu těhotenství.  Je to příjemná masáž, která zbavuje ženy bolesti zad, hlavy, nespavosti, otoků a dalších drobných potížích. (Doporučeno po třetím měsíci)


60 minut...800,- KČ

90 minut...1100,- KČ


Peeling - Kávový

Peeling těla pomáhá odstraňovat mrtvé buňky a nečistoty a postará o to, aby byly zvětšené citlivé póry do hloubky očištěny a aby byl pořádně rozprouděn proces prokrvování kůže i včetně jejích jednotlivých hlubších vrstev. Zjemnujě pleť, zlepšuje pronikání aktivních látek do kůže a pomáhá stimulovat obnovu buněk. Je také vhodný proti celulitidě.


90 minut...1300,- KČ